SE EN DE FN PL
Kontakt

Zgarniacze / skrobaki pługowe (do wewnętrznej strony taśmy)

Korzystając z najwyższej jakości rozwiązań szwedzkiego producenta VENDIG, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu nowoczesne i sprawdzone technologie w zakresie zgarniaczy pługowych.

Produkt ten jest bardzo dobrze znanym rozwiązaniem, wykorzystywanym do utrzymywania wewnętrznej strony taśm przenośnikowych w czystości. W ofercie są dwa modele tego typu skrobaków:

  • zgarniacz pługowy luźno połączony z konstrukcją za pomocą łańcucha – ślizga się swobodnie po taśmie, dociskany jest swoim ciężarem, a boczne ograniczniki pozwalają utrzymać go w pożądanym miejscu;
  • zgarniacz pługowy do bardziej wymagających zastosowań – mocowany za pomocą sprężystego uchwytu z poliuretanu, który daje wstępne naprężenie i utrzymuje stałą pozycję skrobaka.

W ofercie są rozwiązania do każdej aplikacji. BULK SYSTEM służy Państwu także doradztwem w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania, zapewniając pełne wsparcie oraz profesjonalną obsługę.

Dysponując trójwymiarowymi modelami tych produktów, jesteśmy w stanie pomóc Państwu także w procesie konstrukcyjnym podajnika.