SE EN DE FN PL
Kontakt

Oferta - osprzęt do przenośników taśmowych

Oferujemy Państwu najlepszy osprzęt do podajników taśmowych marki VENDIG - zgarniacze do przenośników, układy naprowadzające taśmę i pozostałe akcesoria, takie jak uszczelnienia rolki i kliny. Aby zapewnić jak najwyższą jakość obsługi naszych klientów, oddajemy do dyspozycji fachowe doradztwo, modele 3D do celów projektowych oraz dokumentację techniczną i użytkową produktów znajdujących się w ofercie. Potwierdzeniem jakości naszych usług jest ogromna liczba dotychczasowych realizacji i wielu zadowolonych Klientów.

Przeznaczone do czyszczenia przenośników taśmowych zgarniacze czołowe, doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkich, jak i w dużych zakładach przemysłowych. W urządzeniach zastosowane zostały solidne ostrza z węglików wolframu. Można je łatwo zamontować nawet w obiektach o niewielkiej przestrzeni użytkowej.

W zakładach przemysłowych wyróżniających się ciężkimi warunkami pracy warto wykorzystać zgarniacze podtaśmowe. Dzięki przemyślanej konstrukcji można wykorzystać je bezpośrednio pod bębnem napędowym. Oferujemy modele z możliwością regulacji docisku przy pomocy dźwigni napinającej i łańcuszka.

Dzięki zastosowaniu tak wytrzymałych materiałów, jak metal oraz poliuretan, listwy zgarniające sprawdzą się zarówno w warunkach wahań termicznych oraz wysokich temperatur, a także w tunelach. Proponowane modele są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na ścieranie.

W naszym asortymencie można znaleźć zarówno zgarniacze pługowe do specjalistycznych zastosowań, jak i modele standardowe. Oba warianty zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, a wykorzystane nowoczesne technologie uniemożliwiają powstanie takich zjawisk, jak perforacja taśmy podnośnika.

Każde narzędzie czy urządzenie powinno przechodzić regularne prace konserwacyjne. W przypadku taśm progowych typu Chevron oferujemy dedykowane szczotki z napędem oraz poliuretanowe rolki uderzeniowe, dzięki którym czyszczenie stanie się łatwe i sprawne.

Właściwe ukierunkowanie taśmy oraz kontrola jej ruchu jej niezbędna dla prawidłowego przebiegu prac. Dlatego oferujemy takie układy naprowadzające, jak tarcze ograniczające ruch, rolki krawędziowe z poliuretanu lub spiralne z gumy, a także stelaże do mocowania rolek.

Kliny i taśmy poliuretanowe lub gumowe doskonale sprawdzają się jako uszczelnienia do krawędzi - prezentujemy ich różne warianty, o zróżnicowanej twardości oraz wysokiej elastyczności i odporności na ścieranie. Dzięki zastosowaniu atestowanych materiałów, wszystkie są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Nasza oferta obejmuje również takie produkty, jak listwy amortyzacyjne oraz ślizgowe, a także pozostały osprzęt przenośników taśmowych, w tym osłony dedykowane osłony - również do krążników dolnych. Wszystkie odpowiadają za całkowitą ochronę transportowanego ładunku.