SE EN DE FN PL
Kontakt

Stelaż do mocowania rolek prowadzących Origo 3400

« powrót

STELAŻ DO MOCOWANIA ROLEK PROWADZĄCYCH ORIGO

- Jest to skuteczny układ naprowadzający taśmę przenośnika, przeciwdziałający jej
zbaczaniu z właściwego toru.

Stelaż do mocowania rolek prowadzących Origo umieszcza się nad torem powrotnym przenośnika taśmowego, w odległości ok. 250 mm od krążnika podporowego bez pierścieni gumowych. Ustawienie rolek pod kątem w stosunku do taśmy przenośnika powoduje, że przez cały czas wymuszany jest jest jej powrót do położenia środkowego.

Jest to proste, lecz skuteczne kierowanie torem ruchu taśmy przenośnika, które można stosować dla przenośników o wymiarach B-W 500 - B-W 1000 mm. Stelaż naprowadzający ORIGO nie może być stosowany na przenośnikach rewersyjnych.

Inne Układy naprowadzające taśmę:

 • VENDIG

  Jesteśmy szwedzką firmą, która od początku istnienia skupiona jest na projektowaniu i produkcji efektywnych systemów czyszczenia taśmy przenośnikowej. Zaopatrujemy właścicieli instalacji transportujących materiały sypkie w całej Europie.

  Dowiedz się więcej na www.vendig.se

 • Bulk System

  Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem firmy Vendig na polskim rynku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełne wsparcie naszych klientów: pomagamy dobrać odpowiedni produkt do danej aplikacji, służymy radą i dokumentacją odnośnie montażu i użytkowania skrobaków.

  Dowiedz się więcej na www.bulksystem.pl

 • Skontaktuj się z nami

  Bulk System
  ul. Krasińskiego 22/12
  71-443 Szczecin
  kontakt@bulksystem.pl
  tel.: +91 30 70 601

  VENDIG AB
  Göteborgsvägen 1
  Skara
  info@vendig.se 
  Tel.: 0511-173 60

 • Śledź nas

  Följ oss på Facebook
  Följ oss på Youtube