SE EN DE FN PL
Kontakt

Zgarniacz czołowy do produktów spożywczych 8600

« powrót

ZGARNIACZE WSTĘPNE DO PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH WYKONANE Z POLIURETANU AKCEPTOWANEGO PRZEZ AMERYKAŃSKĄ FEDERALNĄ AGENCJĘ ŻYWNOŚCI I LEKÓW - FDA

-Zgarniacze te skutecznie czyszczą bębny przenośników taśmowych pracujących w przemyśle spożywczym.

Zgarniacz czołowy do produktów spożywczych 8600 jest zgarniaczem wstępnym, akceptowanym przez amerykańską Federalną Agencję Żywności i Leków - FDA. Jest on przystosowany do współpracy z bębnami o średnicach od ø100 do ø200 mm.

Listwa zgarniacza jest zalana w odpornym na ścieranie poliuretanie, zaakceptowanym do pracy przy żywności. Pozostałe elementy wykonane są z kwasoodpornej stali nierdzewnej. Wysoka elastyczność listwy zapewnia bardzo dobre przyleganie do taśmy.

Nasza unikatowa konstrukcja napinacza ma za zadanie zadbać o utrzymywanie prawidłowego docisku do taśmy przenośnika. Taka konstrukcja upraszcza wykonywanie prac serwisowych i zmniejsza zapotrzebowanie na zabiegi konserwacyjne. Docisk do taśmy przenośnika jest regulowany bezstopniowo za pomocą sprężyny skrętnej, zamontowanej do rury o przekroju prostokątnym.

Zgarniacz czołowy umieszczany jest naprzeciw bębna napędowego, bezpośrednio pod strumieniem materiału

Pliki do pobrania:

Inne Zgarniacze czołowe (skrobaki):

 • VENDIG

  Jesteśmy szwedzką firmą, która od początku istnienia skupiona jest na projektowaniu i produkcji efektywnych systemów czyszczenia taśmy przenośnikowej. Zaopatrujemy właścicieli instalacji transportujących materiały sypkie w całej Europie.

  Dowiedz się więcej na www.vendig.se

 • Bulk System

  Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem firmy Vendig na polskim rynku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełne wsparcie naszych klientów: pomagamy dobrać odpowiedni produkt do danej aplikacji, służymy radą i dokumentacją odnośnie montażu i użytkowania skrobaków.

  Dowiedz się więcej na www.bulksystem.pl

 • Skontaktuj się z nami

  Bulk System
  ul. Krasińskiego 22/12
  71-443 Szczecin
  kontakt@bulksystem.pl
  tel.: +91 30 70 601

  VENDIG AB
  Göteborgsvägen 1
  Skara
  info@vendig.se 
  Tel.: 0511-173 60

 • Śledź nas

  Följ oss på Facebook
  Följ oss på Youtube