SE EN DE FN PL
Kontakt

Zgarniacze czołowe (skrobaki)

Wysoka niezawodność, prosta konstrukcja oraz łatwe montaż i obsługa - to cechy osprzętu producenta VENDIG ze Szwecji. Jako wyłączny i oficjalny dystrybutor tej marki w Polsce oferujemy zgarniacze czołowe o zróżnicowanych parametrach, chętnie wykorzystywane przez służby utrzymania ruchu w dużych koncernach. U nas znajdziecie Państwo zgarniacz czołowy o odpowiednim dla siebie przeznaczaniu – w wyborze właściwego rozwiązania pomogą Państwu pracownicy BULK SYSTEM. Wystarczy skontaktować się z nami.

W naszej ofercie znajdują się skrobaki z wysokiej jakości poliuretanu, jak i elementy wyposażone w ostrza z węglików wolframu – materiału o wysokiej odporności na ścieranie. Dodatkowym atutem jest cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi producentami.

Dodatkowo oferujemy modele 3D produktów naszej oferty – udostępniane są na indywidualne życzenie każdego z Państwa.

 • VENDIG

  Jesteśmy szwedzką firmą, która od początku istnienia skupiona jest na projektowaniu i produkcji efektywnych systemów czyszczenia taśmy przenośnikowej. Zaopatrujemy właścicieli instalacji transportujących materiały sypkie w całej Europie.

  Dowiedz się więcej na www.vendig.se

 • Bulk System

  Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem firmy Vendig na polskim rynku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełne wsparcie naszych klientów: pomagamy dobrać odpowiedni produkt do danej aplikacji, służymy radą i dokumentacją odnośnie montażu i użytkowania skrobaków.

  Dowiedz się więcej na www.bulksystem.pl

 • Skontaktuj się z nami

  Bulk System
  ul. Krasińskiego 22/12
  71-443 Szczecin
  kontakt@bulksystem.pl
  tel.: +91 30 70 601

  VENDIG AB
  Göteborgsvägen 1
  Skara
  info@vendig.se 
  Tel.: 0511-173 60

 • Śledź nas

  Följ oss på Facebook
  Följ oss på Youtube