SE EN DE FN PL
Kontakt

Zgarniacze pługowe

Korzystając z najwyższej jakości rozwiązań szwedzkiego producenta VENDIG, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu nowoczesne i sprawdzone technologie w zakresie zgarniaczy pługowych.

Produkt ten jest bardzo dobrze znanym rozwiązaniem, wykorzystywanym do utrzymywania wewnętrznej strony taśm przenośnikowych w czystości. W ofercie są dwa modele tego typu skrobaków:

 • zgarniacz pługowy luźno połączony z konstrukcją za pomocą łańcucha – ślizga się swobodnie po taśmie, dociskany jest swoim ciężarem, a boczne ograniczniki pozwalają utrzymać go w pożądanym miejscu;
 • zgarniacz pługowy do bardziej wymagających zastosowań – mocowany za pomocą sprężystego uchwytu z poliuretanu, który daje wstępne naprężenie i utrzymuje stałą pozycję skrobaka.

W ofercie są rozwiązania do każdej aplikacji. BULK SYSTEM służy Państwu także doradztwem w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania, zapewniając pełne wsparcie oraz profesjonalną obsługę.

Dysponując trójwymiarowymi modelami tych produktów, jesteśmy w stanie pomóc Państwu także w procesie konstrukcyjnym podajnika.

 • VENDIG

  Jesteśmy szwedzką firmą, która od początku istnienia skupiona jest na projektowaniu i produkcji efektywnych systemów czyszczenia taśmy przenośnikowej. Zaopatrujemy właścicieli instalacji transportujących materiały sypkie w całej Europie.

  Dowiedz się więcej na www.vendig.se

 • Bulk System

  Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem firmy Vendig na polskim rynku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełne wsparcie naszych klientów: pomagamy dobrać odpowiedni produkt do danej aplikacji, służymy radą i dokumentacją odnośnie montażu i użytkowania skrobaków.

  Dowiedz się więcej na www.bulksystem.pl

 • Skontaktuj się z nami

  Bulk System
  ul. Krasińskiego 22/12
  71-443 Szczecin
  kontakt@bulksystem.pl
  tel.: +91 30 70 601

  VENDIG AB
  Göteborgsvägen 1
  Skara
  info@vendig.se 
  Tel.: 0511-173 60

 • Śledź nas

  Följ oss på Facebook
  Följ oss på Youtube