SE EN DE FN PL
Kontakt

Informacje o firmie Vendig

VENDIG

VENDIGJesteśmy szwedzką firmą, która od ponad 35 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją osprzętu do przenośników taśmowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości zgarniaczy (skrobaków), elementów do naprowadzania taśmy oraz uszczelnień. Nasze produkty są owocem doświadczenia opartego na dziesiątkach tysięcy wdrożonych produktów na całym świecie i wielu opatentowanych rozwiązaniach.

Posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów, co pozwala na dobór najefektywniejszego rozwiązania do każdej aplikacji. Wszystkie użyte do produkcji materiały są najwyższej jakości oraz dobrane pod kątem ściśle określonych właściwości, odpowiednich dla danego zastosowania.
Oprócz najwyższej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach oferujemy doskonałe wsparcie klienta. Obejmuje ono między innymi fachowe doradztwo przy doborze odpowiedniego produktu, modele 3D do celów projektowych i czytelną dokumentację odnośnie jego montażu i użytkowania.

 

 • VENDIG

  Jesteśmy szwedzką firmą, która od początku istnienia skupiona jest na projektowaniu i produkcji efektywnych systemów czyszczenia taśmy przenośnikowej. Zaopatrujemy właścicieli instalacji transportujących materiały sypkie w całej Europie.

  Dowiedz się więcej na www.vendig.se

 • Bulk System

  Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem firmy Vendig na polskim rynku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełne wsparcie naszych klientów: pomagamy dobrać odpowiedni produkt do danej aplikacji, służymy radą i dokumentacją odnośnie montażu i użytkowania skrobaków.

  Dowiedz się więcej na www.bulksystem.pl

 • Skontaktuj się z nami

  Bulk System
  ul. Krasińskiego 22/12
  71-443 Szczecin
  kontakt@bulksystem.pl
  tel.: +91 30 70 601

  VENDIG AB
  Göteborgsvägen 1
  Skara
  info@vendig.se 
  Tel.: 0511-173 60

 • Śledź nas

  Följ oss på Facebook
  Följ oss på Youtube