SE EN DE FN PL
Kontakt

Informacje o firmie Bulk System

BULK SYSTEM

BULK SYSTEMJesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem produktów firmy VENDIG na rynku polskim.

Oferujemy najwyższej jakości zgarniacze (skrobaki), elementy naprowadzania taśmy oraz specjalistyczne uszczelnienia do przenośników taśmowych w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku.

Bardzo zależy nam na jak najwyższej jakości obsługi naszych klientów, dlatego do ich dyspozycji oddajemy fachowe doradztwo, modele 3D do celów projektowych oraz dokumentację techniczną i użytkową oferowanych produktów.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z fabryką, zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 4 dni roboczych, w ekstremalnych przypadkach jesteśmy w stanie dostarczyć produkty „z dnia na dzień”.

 • VENDIG

  Jesteśmy szwedzką firmą, która od początku istnienia skupiona jest na projektowaniu i produkcji efektywnych systemów czyszczenia taśmy przenośnikowej. Zaopatrujemy właścicieli instalacji transportujących materiały sypkie w całej Europie.

  Dowiedz się więcej na www.vendig.se

 • Bulk System

  Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem firmy Vendig na polskim rynku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełne wsparcie naszych klientów: pomagamy dobrać odpowiedni produkt do danej aplikacji, służymy radą i dokumentacją odnośnie montażu i użytkowania skrobaków.

  Dowiedz się więcej na www.bulksystem.pl

 • Skontaktuj się z nami

  Bulk System
  ul. Krasińskiego 22/12
  71-443 Szczecin
  kontakt@bulksystem.pl
  tel.: +91 30 70 601

  VENDIG AB
  Göteborgsvägen 1
  Skara
  info@vendig.se 
  Tel.: 0511-173 60

 • Śledź nas

  Följ oss på Facebook
  Följ oss på Youtube